Montaż rolety dzień-noc Zebra I

Zamontowanie tej rolety jest przede wszystkim proste i bezpieczne. Przez to można rozumieć na przykład fakt, że montaż jest bezinwazyjny, więc nie niszczy okna, co jest zjawiskiem wysoce komfortowym, jeżeli będziemy chcieli w przyszłości dokonać wymiany rolet. Każdy produkt jest też wyposażony w czytelną instrukcję.

Opis produktu

Nie bez powodu rolety Zebra I cieszą się sporą popularnością. Należą one do „rodziny” produktów dzień-noc. Oznacza to, że w przeciwieństwie do standardowych rolet składają się z dwóch warstw materiału tworzącego naprzemiennie nachodzące na siebie pasy. Sprawia to, że istnieje możliwość dowolnego sterowania tym, jak dużo promieni słonecznych ma trafiać do pomieszczenia.

Wszystkie rolety Zebra I są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu przetrwają wiele lat regularnego stosowania. Zastosowany na ich powierzchni impregnat chroni przed zabrudzeniami. Rolety nie tylko znacznie zwiększą komfort przebywania w danym pomieszczeniu, ale zadbają również o odpowiednią prywatność, chroniąc przed ewentualnym wzrokiem sąsiadów.

Rolety Zebra I występują w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu zadbasz także o estetyczny wygląd swojego biura lub mieszkania. Do tego istnieje możliwość zamawiania tego produktu na wymiar, a więc stanie się on idealnie dopasowany do konkretnego okna. Model jest sterowany za pomocą wygodnego łańcuszka o długości 105 cm. Zebrę I wyróżnia półprzepuszczalna tkanina i siatka o dużych oczkach.

Najlepsze produkty:

Rolety

Nie bez powodu rolety Zebra I cieszą się sporą popularnością. Należą one do „rodziny” produktów…

Rolety

Wpadające do pomieszczenia w nadmiernej ilości promienie słoneczne znacznie obniżają…

Rolety

Silne nasłonecznienie pomieszczenia może znacznie zmniejszyć komfort przebywania w nim…