Montaż rolety dzień-noc Zebra II

To właśnie za łatwość zamontowania model ten jest tak często doceniany przez klientów. Okazuje się bowiem, że nie ma potrzeby wiercenia ani naruszania struktury okna w inny sposób – montaż jest bezinwazyjny. Do tego nie jest skomplikowany, a wszystko jest dokładnie opisane w załączonej do produktu instrukcji.

Opis produktu

Wpadające do pomieszczenia w nadmiernej ilości promienie słoneczne znacznie obniżają komfort przebywania w nim, dlatego naturalną sprawą jest chęć zasłonięcia okna. Istnieje wiele sposobów, by to zrobić, jednak najwygodniejszym będą rolety Zebra II. Dlaczego?

Rolety Zebra II to tzw. rolety dzień-noc. Składają się z dwóch równoległych warstw materiału w pasy, które zależnie od ustawienia przepuszczają lub tamują dopływ światła. To bardzo wygodna rzecz, ponieważ pozwala zarówno na unoszenie i obniżanie rolet, a także sterowanie wspomnianą przepuszczalnością. Wyróżniają się także pod względem estetyki wykonania. Występują w wielu kolorach, dzięki czemu zawsze istnieje możliwość wybrania produktu idealnie dopasowanego stylistycznie do powierzchni, w której się znajdzie.

Opisywane tutaj rolety Zebra II są wykonane z półprzepuszczalnej tkaniny z poliestru i siatki o dużych oczkach. Model posiada atest higieniczny. Jest także zaimpregnowany, dzięki czemu na rolecie nie osadza się kurz i inne zabrudzenia. Zamówienia wymagają podania wymiaru, dzięki czemu rolety zawsze są dopasowane do okna. Istnieje też możliwość wybrania, po której stronie znajdzie się łańcuszek.

Najlepsze produkty:

Rolety

Nie bez powodu rolety Zebra I cieszą się sporą popularnością. Należą one do „rodziny” produktów…

Rolety

Wpadające do pomieszczenia w nadmiernej ilości promienie słoneczne znacznie obniżają…

Rolety

Silne nasłonecznienie pomieszczenia może znacznie zmniejszyć komfort przebywania w nim…