Montaż rolety dzień-noc Zebra III

Zainstalowanie rolety Zebra III jest bardzo komfortowe, ponieważ nie wymaga ingerowania w strukturę okna np. poprzez wiercenie itd. – jest bezinwazyjne. Oznacza to, że w prosty sposób można ją zamontować, jak i zdemontować. Do tego dochodzi fakt, że wszystkie kroki montażu są jasno i czytelnie opisane w dołączonej do produktu instrukcji.

Opis produktu

Silne nasłonecznienie pomieszczenia może znacznie zmniejszyć komfort przebywania w nim. Zwłaszcza jeżeli się w nim pracuje, szczególnie na komputerze, ponieważ utrudnia to chociażby odczyt danych z monitora czy ekranu. Optymalnym rozwiązaniem tej sytuacji jest inwestycja w rolety Zebra III.

Rolety Zebra III to produkty typu dzień-noc, a więc składające się z równoległych warstw materiału ułożonych w pasy, które po odpowiedniej regulacji nachodzą na siebie, tym samym dopuszczając lub ograniczając wpływ zewnętrznych promieni słonecznych. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura, ponieważ rolety Zebra III występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno będą pasowały do każdej powierzchni.

Stosowanie tych rolet jest także w pełni komfortowe i bezpieczne. Jest to związane z zastosowaniem w produkcji atestowanych materiałów, które dodatkowo zaimpregnowano, przez co są również odporne na zabrudzenia. Rolety Zebra III są sterowane za pomocą łańcuszka (istnieje możliwość wybrania, po której stronie produktu się go umieści).

Najlepsze produkty:

Rolety

Nie bez powodu rolety Zebra I cieszą się sporą popularnością. Należą one do „rodziny” produktów…

Rolety

Wpadające do pomieszczenia w nadmiernej ilości promienie słoneczne znacznie obniżają…

Rolety

Silne nasłonecznienie pomieszczenia może znacznie zmniejszyć komfort przebywania w nim…